Персонажі та стафф Kyoukai no Kanata

tumblr_m5epnppoie1rnluz8o1_500

Режисер: Ішідате Тайчі
Автор оригіналу: Наґому Торіі
Сценарій: Ханада Джюккі
Дизайн персонажів: Кадовакі Міку
Композитор: Нанасе Хікару
Звукооператор: Цуруока Йоута
Оператор-постановник: Накаґамі Рюута

Головні герої

Kanbara AkihitoКанбара Акіхіто (сейю: Кенн)Kuriyama Mirai

Головний герой. Хоча ззовні він і схожий на звичайного хлопчака але насправді він наполовину «Йома» і практично безсмертний, оскільки володіє здатністю моментально заліковувати будь-які рани. Через своє незвичайне походження він не може стати повноцінним «Йома», тому іноді відчуває свою ізольованість від світу, але намагається це почуття ігнорувати. Він великий фанат окулярів (точно як я:) ) і навіть називає себе Meganest  (біс його, що це означає). Навчається у другому класі старшої школи і є членом літературного клубу.

Куріяма Мірай (сейю: Танеда Ріса)

Чистокровний демон, але через здатність маніпулювати кров’ю, яка вважається моторошною навіть серед самих демонів  її уникають. Через деякі події в минулому вона недолюблює Йом, а її джерело доходу було перекрите. В результаті дівчина живе досить бідно, але знаходить час і сили на хобі: бонсай і читання блоґів нещасних людей. Навчається в першому класі старшої школи.

Nase MitsukiНасе Міцукі (сейю: Чіхара Мінорі)Nase Hiroomi

Друга дочка глави відомого сімейства демонів Насе. Схильна до садизму. Приставлена до Акіхіто з метою спостереження, але при цьому щиро про нього турбується. Насправді вони дуже хороші друзі, настільки, що можуть поговорити на відверті теми. Навчається у другому класі старшої школи і є президентом літературного клубу.

Насе Хіроомі (сейю: Судзукі Тацухіса)

Старший син родини Насе та брат Міцукі. У минулому між Акіхіто та Хіроомі явно сталося щось недобре, але зараз вони цілком нормально спілкуються і навіть жартують. Страждає від комплексу сестри. Через свої демонічні сили Хіроомі дуже чутливий до холоду, тому завжди тепло одягається, нерідко надягає рукавиці а шарф практично ніколи не знімає.


Прокоментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *